naszym salonie mają Państwo do dyspozycji urządzenia opalające renomowanych firm. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik zostały stworzone i oddane do Państwa dyspozycji najbardziej zaawansowane technologicznie łóżka opalające które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W połączeniu z markowymi lampami brazującymi New Technology i Bermuda Gold oraz kosmetykami tak znanych na świecie marek jak Australian Gold, Swedish Beauty, Cheers oraz Art Of Sun, zapewniamy Państwu największy komfort opalania, z pełna dbałością o kondycję, zdrowie i urodę Państwa skóry!

Cennik: 
Karta
Gotówka
(cena za minutę)
Kabina 1
Suncraft Open Sky
(urządzenie stojące)

2,1 zł
2,30 zł

Kabina 2
Suntana
(urządzenie leżące)

2,3 zł
2,50 zł

Kabina 5
Fresh pepper mint

(urządzenie leżące)

2,3 zł
 2,50 zł
Kabina 4
Soltron Kiwi King
(urządzenie leżące)

2,3 zł
2,50 zł

Kabina 3
do 12 minut
(urządzenie leżące)

23 zł
25 zł

Kabina 3
od 13 do 20 minut
(urządzenie leżące)

27 zł
 29 zł

Kabina 3
od 21 do 30 minut
(urządzenie leżące)

29 zł
31 zł

Dostepne urządzenia:

SUNTANA

Nowoczesne urządzenie które pobudza wszystkie zmysły już od pierwszej minuty opalania. Urządzenie opalające zostało wyposażone w profilowaną plexi dzięki której seans staje się jeszcze bardziej komfortowy i relaksujący. Łóżko zostało wyposażone także w system klimatyzacji, bryzy wodnej oraz funkcję AROMA. W urządzeniu zastosowanych jest 50 podwójnie brązujących lamp FLAME oraz cztery wysokociśnieniowe lampy opalające twarz i dekolt. Całość gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz piękną brązową opaleniznę już po pierwszym seansie opalania.


Soltron Flying Orange

Bardzo komfortowe urządzenie które zaskoczy wszystkich nie tylko swoim pięknym wyglądem ale także funkcjonalnością.
Urządzenie wyposażone jest w 50 lamp o mocy 160W oraz 4 lampy wysokociśnieniowe których moc regulowana jest w cztero stopniowej skali. Dla Państwa wygody oraz komfortu została zastosowana potrójnie profilowana plexi - Body Comfort, system klimatyzacji -FullAir Condition oraz system - Aroma Vitalizer. Jednak to nie wszystko... urządzenie oferuje także pionowy blok opalaczy ramion wraz z systemem Power Sound.


Soltron Kiwi King

W urządzeniu można wyróżnić trzy podstawowe cechy... moc, komfort oraz zadziwiające efekty opalania. Trzykrotnie profilowana dolna plexi daje zadziwiający komfort podczas opalania. Urządzenie tak jak jego poprzednik zostało wyposażone w 50 lamp o mocy 160W oraz 4 wysokociśnieniowe lampy.

 

SunCraft Open Sky

SunCraft OpenSky to odpowiedź na zapotrzebowanie na ekskluzywne, a zarazem przesycone energią i opalenizną urządzenie.

52 lampy 180-watowe czynią to urządzenie jednym z najsilniej opalających na świecie, dodatkowe wyposażenie w postaci pakietu wellnes i Sound uprzyjemni każdą sesję wspaniałymi doznaniami dla duszy i ciała...

... kto nie próbował ten nie wie co stracił.

 

 
Soltron Peach Party

Zapraszamy na nasze Peach Party - gwiazdę imprezy! Każdy chciałby z nim zatańczyć. Piękny, pełen mocy i ekskluzywny - zawsze mile widziany!!!

O twoją delikatną, a zarazem głęboko brązową opaleniznę zadbają tym razem 3 opalacze twarzy o mocy 400W, oraz 38 lamp niskociśnieniowych.
Delikatne muśnięcie sztucznego słońca zadowoli każdego amatora opalania, zarówno początkujacego jak i z dłuższym stażem.


Fitroll Silver z Podczerwienią

Masaż ma działanie peelingujące, usuwa obumarłe komórki naskórka, dzięki czemu zwiększa się napięcie skóry, staje się ona gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. Sprawia, iż skóra jest lepiej ukrwiona i odżywiona. Uelastycznia i rozluźnia blizny, likwiduje lub zmniejsza zrosty i zgrubienia, powoduje również mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej.Spokojny przebieg masażu odpręża i relaksuje.Masaż na Fitroll doskonale poprawia krążenie organizmu, zarówno krążenie krwi, jak i limfy. Dzięki temu ciało jest dobrze zaopatrzone w składniki odżywcze i tlen, jak również szybciej usuwane są toksyny oraz szkodliwe produkty przemiany materii z organizmu. Odprowadzanie produktów przemiany materii, bakterii, substancji nieorganicznych, komórek tłuszczowych odbywa się cyklicznie.

Wszystkie urządzenia jakie oddajemy do Państwa dyspozycji są fabrycznie nowe!
Wyprodukowane w 2008 i 2009 roku!!!

 

 
       
   
Strona główna | Promocje | Solarium | Salon kosmetyczny | Kontakt

Copyright Salon Fenix 2021 Zielona Góra, projekt i wykonanie: www.salonfenix.pl