oniżej znajdą Państwo informację oraz ceny wybranych zabiegów.

Zapraszamy do naszego Salonu!!!

Makijaż Permanentny

Zabieg jest wykonywany dzięki zastosowaniu najnowszego urządzenia do mikropigmentacji. Zabieg jest sterylny dzięki użyciu specjalnych higienicznych modułów jednorazowego użytku. W przeciwieństwie do tatuażu barwniki są wprowadzane płytko (0,25-0,28mm)w głąb naskórka, precyzyjnie na jednakową głębokość. Barwniki są pochodzenia mineralnego, nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, domieszek ani stabilizatorów. Nie powodują żadnych działań ubocznych ( są hipoalergiczne).

W zależności od potrzeb za pomocą mikropigmentacji można nadać blask i wyrazistość oczom, zagęścić przerzedzone brwi lub skorygować ich kształt, czy też nadać piękny, naturalny koloryt ustom poprawiając jednocześnie delikatnie ich kontur. Dzięki makijażowi permanentnemu można też poprawić rysy twarzy po wypadkach, operacjach(zajęcza warga) i chemioterapii oraz bliznach i ubytkach. W przypadku chemioterapii wskazane jest wykonanie makijażu trwałego brwi, zanim leki spowodują utratę owłosienia. To pozwala zachować naturalną linię i kolorystykę.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i koloru skóry kilka lat. Po około 1- 2 latach należy go jednak wzmocnić, ponieważ wraz ze złuszczającym się naturalnie naskórkiem zmniejsza się natężenie jego koloru. Bez wzmacniania makijaż będzie stawał się coraz jaśniejszy. Czas utrzymania pigmentu zależy od użytego koloru, ekspozycji na słońcu i głębokości aplikacji. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony.

Bezpośrednio po zabiegu makijaż będzie bardzo intensywny, przerysowany ale po kilku dniach blednie do 50%. Właściwy efekt będzie widoczny najwcześniej po 4 tygodniach po całkowitej regeneracji naskórka. Między 6 a 8 tygodniem po zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Jeśli korekta nie zostanie wykonana gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu. Korekta jest wliczona w cenę jeśli jest wykonana do 8 tygodni po zabiegu. W innych przypadkach jest odpłatna.

Po 2-3 dniach po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, stąd bardzo ważne jest stałe nawilżenie nawet przy wykonaniu makijażu bardzo naturalnego.

Zalecenia:

W przypadku tendencji do opryszczki zaleca się profilaktycznie trzy dni przed zabiegiem a najpóźniej tego samego dnia przyjmować przepisany przez lekarza preparat przeciwwirusowy ( Heviran-200mg 5 razy dziennie, w przypadku obniżonej odporności dawkę należy podwoić).

Nie zaleca się wykonywania makijażu permanentnego tuż przed oraz w czasie menstruacji w związku z wzrostem wrażliwości na ból oraz większym narażeniem na wystąpienie opryszczki.

Klientka nie powinna na 2 godziny przed makijażem pić kawy oraz zażywać leków rozrzedzających krew np. Aspiryny na tydzień przed zabiegiem.

W przypadku makijażu oczu Klientka powinna przyjść bez makijażu aby niepotrzebnie nie podrażniać oka demakijażem.

Jakiekolwiek zabiegi typu farbowanie brwi i rzęs ( henna) lub depilacja woskiem powinny być wykonane odpowiednio wcześniej ( około tygodnia).

Na kilka dni przed zrezygnować z opalania.

Bezpośrednio przed oraz po zabiegu nie należy zażywać alkoholu.

W przypadku liftingu twarzy należy odczekać ok. 6 miesięcy aż do całkowitej regeneracji . W przypadku ust, po wypełnieniu odczekać 1-2 miesięcy ale korzystniejsze jest wykonanie mikropigmentacji przed zabiegiem.

Przeciwwskazania:

- ciąża
- hemofilia
- choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)
- choroby o nieznanej etiologii
- zażywanie alkoholu lub narkotyków
- zażywanie niektórych leków ( np. rozrzedzających krew, sterydów)
- poważne alergie
- alergie podczas leczenia
- zaawansowana cukrzyca
- anomalie skórne w strefie pigmentowanej (znamiona, plamy)
- trądzik ropowiczy
- czynna opryszczka
- infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
- nowotwory skóry
- skłonność do powstawania keloidów
- świeże blizny
- przebyte choroby gałki ocznej
- tendencje do stanów zapalnych spojówki
- tendencje rodzinne do odwarstwiania siatkówki
- łuszczyca
- stosowanie Roaccutane lub innych pochodnych retinolu (Izotretynoiny )

Cena:

Usta:

Makijaż permanentny ust efekt 3d/ shine/ lip gloss 1000zł

Makijaż permanentny ust 1 kolor 900zł

Brwi:

Makijaż permanentny brwi ombre 1000zł

Makijaż permanentny brwi microblading 900zł

Makijaż permanentny brwi microblading + ombre 1100zł

Kreski:

Makijaż permanentny kreski butterfly czarny 900zł

Makijaż permanentny kreski górne 600zł

Makijaż permanentny kreski dolne 300zł

Makijaż permanentny kreski dolne i górne 700zł

Makijaż permanentny kreski górne w linii rzęs 400zł

 

 
 
       

 

 

 
Strona główna | Promocje | Solarium | Salon kosmetyczny | Medycyna estetyczna | Tatuaż | Piercing | Szkolenia | Kontakt

Copyright Salon Fenix 2009 Zielona Góra, projekt i wykonanie: www.salonfenix.pl