oniżej znajdą Państwo informację oraz ceny wybranych zabiegów.

Zapraszamy do naszego Salonu!!!

 

Kapsuła spa: NeoQi Standard

Funkcje kapsuły:

 

Sauna parowa

 

Sauna parowa różni się od tradycyjnej niższą temperaturą (40-50 stopni celsjusza) oraz o wiele większą wilgotnością powietrza (do 100%).
Jest łagodniejsza dla skóry i nie powoduje dyskomfortu spowodowanego bardzo wysoką temperaturą. Jaki jest wpływ sauny na nasze ciało?
-poprawia wygląd skóry (dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn skóra staje się bardziej elastyczna, ujędrniona, poprawia się jej koloryt.
-powoduje utratę tkanki tłuszczowej (w ciągu jednego seansu od 1.000 do 2.500 cal.
-oczyszcza ciało (wydzielający się z nas pot oczyszcza pory a w konsekwencji ułatwia późniejsze oddychanie ciała)
-rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie, dotlenia organizm
- przyśpiesza wchłanianie substancji aktywnych zawartych w maskach
-wpływa relaksująco, zmniejsza poziom stresu, wycisza i działa antydepresyjnie.

Zwiększeniu rezultatów działania sauny sprzyja unoszący się zapach olejków eterycznych (aromaterapia).

Sugerowany czas trwania zabiegu : 15, 20 lub 30 minut


Sauna podczerwona

 

Sauna niskotemperaturowa, inaczej zwana sauną infrared. Jej unikalność polega na tym, że ponad 80% energii penetrującej nasze ciało przekształca się w ciepło, rozgrzewając je "od wewnątrz" a tylko niecałe 20% energii podczerwonej ogrzewa powietrze.
Jest to sauna bez pary, z niską temperaturą powietrza (40 - 65 C).
Badania medyczne wykazały niezwykłe rezultaty zdrowotnego działania promieniowania cieplnego. Ciepło wnika w ciało do głębokości ponad czterech centymetrów, mocno je rozgrzewając. Działanie promieniowania cieplnego powoduje, że organizm traci podczas seansu nie tylko wodę, ale również tłuszcz, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. W czasie 30 min. seansu organizm spala około 1000 cal.

Wskazania:
-łagodzi bóle różnego pochodzenia (bóle pleców, stawów)
-niweluje negatywne skutki stresu
-poprawia wygląd skóry
wspomaga leczenie wielu chorób- skóry, mięśni, rwy kulszowej, reumatyzm i artretyzm. Zwalcza przeziębienie i grypę. Wskazana przy zaburzeniach krążenia krwi, bólach głowy, bezsenności
-zwalcza cellulit - poprzez ogrzanie, z ciała uwalniają się niepożądane nadwyżki tłuszczu, związki toksyczne i woda, będące przyczyna tworzenia się cellulitu.
-poprawa wydolności sercowo- naczyniowej -sauna ogrzewa głęboko tkanki mięśni i organy wewnętrzne, poprzez co zwiększa się częstotliwość akcji serca.
Sugerowany czas trwania zabiegu 15, 20 lub 30 minut.

Bicze Vichy

 

System pryszniców (12 dysz) tryskających z górnej pokrywy kapsuły. Wszystkie są regulowane co do kierunku natrysku, w celu uzyskania relaksującego masażu całego ciała.

Prysznice w kapsule:
-zapewniają doskonały, intensywny masaż
-wspomagają przemianę materii
-pomagają spalić zbędne kalorie.

Aromaterapia

 

Aromaterapia jest oparta na siłach natury ukrytych w naturalnych olejkach eterycznych. Znany od dawna w psychologii i fizjologii wpływ zapachu na stan psychiczny i fizyczny człowieka łączy się w aromaterapii z uzdrawiającymi właściwościami olejków eterycznych, czyli hormonów roślin.

Każdy z nas wie z własnego doświadczenia, że wiosenna łąka pełna kwiatów, ziół, świeżej zielonej trawy nastraja radośnie i optymistycznie, budzi chęć do zabawy, biegania, śmiechu. Spacer lasem po deszczu uspokaja. Usuwa nawet najsilniejsze napięcia nerwowe, a wieczorem zapewnia zdrowy i spokojny sen.

Dzięki wspaniałym możliwościom jakie daje Kapsuła SPA, olejki aromaterapeutyczne trafiają do naszego organizmu w dwojaki sposób: poprzez układ oddechowy-inhalacje, oraz poprzez skórę - kąpiel, zwiększając tym samym siłę swojego działania.

W celu zwiększenia efektywności zabiegów na ciało zalecamy łączyć dany zabieg z funkcjami kapsuły SPA. Dzięki temu uzyskają Państwo lepszy efekt działania a odczucia doznawane podczas jego trwania będą intensywniejsze. Koszt takiej usługi to 25zł do każdego zabiegu na ciało.

SUPER PROMOCJA!

Promocja: Już teraz korzystając z kapsuły SPA otrzymają Państwo zupełnie GRATIS zabieg Aromaterapii, Muzykoterapii i Koloroterapii w ramach promocji.

Cennik:

- sauna parowa - 1,20/min
- sauna IR - 1 zł/min
- masaż vichy - 15/25 zł/10/20min
- kąpiel z hydromasażem - 21/31 zł/20/30min


Karnety:

- sauna parowa 10 wejść- 150zł
- sauna IR 10 wejść- 100zł

- do zabiegów na ciało kapsuła - 25 zł
- Aromaterapia GRATIS
- Koloroterapia GRATIS
- Muzykoterapia GRATIS


 
       

 

 

 
Strona główna | Promocje | Solarium | Salon kosmetyczny | Medycyna estetyczna | Tatuaż | Piercing | Szkolenia | Kontakt

Copyright Salon Fenix 2009 Zielona Góra, projekt i wykonanie: www.salonfenix.pl